Zielone Drzwi

Zdrowa żywność / Produkty słodzące

CUKIER Z AGAWY EKO 250 g - VIANDS

CUKIER Z AGAWY EKO 250 g - VIANDS

15.80 7.90 zł

OPIS
Ekologiczny cukier z agawy jest to naturalna substancja słodząca, doskonale zastępująca zwykły cukier. Cukier z agawy Bio marki Viands otrzymywany jest metodami mechanicznymi i podczas odwadniania syropu z agawy, nie stosuje się żadnego rodzaju chemii. Ma słodki smak i nie ma posmaku, który mają miód czy sztuczne słodziki. Dzięki temu doskonale nadaje się do wszelkiego rodzaju potraw, w których nie chcemy zaburzać smaku dodatkowymi aromatami.
Warto wiedzieć, że cukier z agawy Bio marki Viands jest około trzydzieści do czterdziestu procent słodszy od tradycyjnego cukru (dzięki temu zużywa się go mniej), jednocześnie posiada on od czterech do pięciu razy niższy indeks glikemiczny.
Cukier z agawy zawiera w swoim składzie  około 10% inuliny - rozpuszczalnego błonnika będącego doskonałym prebiotykiem, który usprawnia pracę układu pokarmowego oraz korzystnie wpływa na układ kostny, poprzez zwiększenie wchłaniania magnezu, wapnia, cynku i żelaza.
Ekologiczny cukier z agawy jest doskonały do słodzenia zimnych i gorących napojów, posypywania wypieków i owoców jako zdrowszy od zwykłego cukier puder.

SKŁADNIKI
cukier z agawy* 100% (*certyfikowany składnik ekologiczny)

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna - 400kcal/1700kJ
Tłuszcz - 0 g
Węglowodany - 90 g
Białko - 0 g
Sól - 37,5g

KRAJ PRODUCENTA: Polska

NAJLEPIEJ SPOŻYĆ PRZED KOŃCEM: 06.2017

  • tak
  • tak

Tymczasowy brak produktu

Wstecz

Polecane