Zielone Drzwi

O Nas

Naszą ideą jest życie w zgodzie z Naturą. Od lat staramy się, by wybory konsumenckie, jakich dokonujemy codziennie, nie odbijały negatywnego piętna na Ziemi i jej mieszkańcach oraz szukamy sposobów na dobre samopoczucie i kondycję zdrowotną. Poprzez ZIELONE DRZWI chcemy umożliwić innym ludziom wybór produktów, których powstanie nie przyczyniło się do degradacji środowiska, oraz które pozytywnie wpływają na zdrowie.

Asortyment naszego sklepu to głównie zdrowa żywność bez konserwantów i szkodliwych dodatków, posiadająca certyfikaty świadczące o pochodzeniu z ekologicznych upraw, w całości wegetariańska, z czego większość to produkty wegańskie. Ponadto oferujemy kosmetyki naturalne na bazie składników roślinnych, nietestowane na zwierzętach, bez szkodliwych substancji, typu parabeny.

Z uwagi na fakt, że polski rynek opanowały produkty o wątpliwej jakości, wytwarzane w Chinach , postanowiliśmy własnoręcznie tworzyć przedmioty, które będą alternatywą dla towaru niewiadomego pochodzenia. Nasze ręcznie robione produkty oferujemy wszystkim tym, którzy doceniają oryginalność oraz pracę i uczucie włożone w rękodzieło. Podczas projektowania naszych dzieł inspirujemy się przyrodą, a w trosce o środowisko do produkcji używamy także materiałów recyklingowych i biodegradowalnych.

Życzymy przyjemnych zakupów!

Zespół ZIELONE DRZWI